Türkçe

Kurumsal

DİA

Merhaba,

DİA – Değişime İlk Adım, İnternet üzerinden çalışan bir ticari paket programıdır. İçerisinde bulunan modüller sayesinde işletmenizin tüm ihtiyaçlarını tek bir yazılım üzerinden giderebilmesini sağlamaktadır. Stok-Depo Takibi, Talep, Teklif, Sipariş, Finans Yönetimi, Banka, Kasa, Çek-Senet Takibi,  Resmi Muhasebe, Personel, Demirbaş, Üretim, Teknik Servis, Otel Yönetimi, Akaryakıt Satışı modülleri, her seviyedeki işletme personeli tarafından rahatlıkla kullanılabilecek yapıda geliştirilmiştir. Ayrıntılı bilgi için:

http://www.dia.com.tr

Mevcut DİA altyapısı hem web’in hem de klasik uygulamaların avatajlarını birleştiren bir yapıya sahiptir. Bu teknik kabiliyeti sebebiyle ilk versiyonu KOSGEB Ar-Ge, ikinci versiyonu ise TÜBİTAK Teydeb Ar-Ge desteğine hak kazanmıştır. DİA’nın diğer ticari paket programlara karşı avantajları aşağıda listelenmiştir:

*Her Yerden KullanımEvden, Ofisten, Havaalanından…

*Yedekleme Derdi YokVerileriniz tamamen otomatik olarak yedeklenir

*Virüs Derdi YokDİA sunucuları virüslerden etkilenmeyen işletim sistemi kullanır

*Güncelleme Derdi YokYazılımınız otomatik olarak en son sürümü kullanır

*Platform BağımsızWindows, Linux, Mac OS X üzerinden kullanabilir

*Kolay KullanımSadece klavye ile hızlı ve pratik kullanım imkanı sunar

*Anında Entegrasyon: Modüller arası anlık tam entegrasyon vardır

İşletmeniz bünyesinde hali hazırda bir program kullanıyorsanız daha iyisine geçiş yapmak için; kullanmıyorsanız işletmenizi en iyisi ile yönetmeye başlamak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Uzman personelimiz, işletmeniz için en uygun modülleri sizin kullanımınız için özelleştirerek hazırlar. DİA Endüstriyel Bulut Uygulamalarının maliyetlerinizi düşüreceğini, işletme verimliliğinizi ve karlılığınızı arttıracağını unutmayın. DİA Kurumsal Yönetim Sistemi hakkında bilgi almak için hemen bizi arayın.

 

 

Yükleme ve Aktivasyon

DİA APK

DRIVER

POSSYFDRIVER

AFANDA

a

25/02/2018 Gün Ortalama:98  Bugün 34 Ziyaret var  Sitede 1 kişi var  IP:54.144.73.205