Trke

Tm Otel ve Restoran letmeleri iin gerek zm:

DA HoReCa

 

48761940

48761940

Tüm Otel ve Restoran letmeleri için gerçek çözüm:DA HoReCa (Hotel & Restaurant & Catering)

 

DA HoReCa, Otel Yönetimi ve Restoran Yönetimi alannda iletme ihtiyaçlarn girmei amaçlayan online DA ÇÖZÜM'üdür.

 

DA HoReCa-Otel Yönetimi, ister bir otel ister on otellik otel gruplarnn ihtiyaçlarn Ön Büro Yönetimi, Müteri likileri Yönetimi, Acenta ve Kontrat Yönetimi, Doluluk-Kontenjan-Sat Analizleri, Gelir-Gider Analizleri, HouseKeping-Oda Yönetimi, Anket, Restoran POS, Santral, Stok-Depo Yönetimi, Finans Yönetimi, Muhasebe Entegrasyon, nsan Kaynaklar modülleri ile karlamay amaçlamaktadr.
Otel Yönetim Sistemi ayrntlar için aada yer alan modül ayrntlarn inceleyebilirsiniz!

 

DA HoReCa-Restoran Yönetimi, ister bir restoran-cafe ister on restoran-cafe grubunun ihtiyaçlarn Salon-Masa Yönetimi, Self Servis, Paket Servis, Garson Takibi, Tahsilat Sistemi, Ödenmezler, kram ve ndirimler, Adisyon, Barkodlu Sat gibi modülleri ile karlamay amaçlamaktadr.
Restoran Yönetim Sistemi ayrntlar için tklaynz!

 

Demo talep formu için tklaynz!

 

Ön Büro Yönetimi

Rezervasyon, Bekleme, Grup Rezervasyon, ptal Listeleri Konaklayan, Ayrlan, No Show Listeleri Gelimi Önbüro Yönetim Paneliyle tek ekrandan cin, cout, fatura kesme, tahsilatlar, ödemeler, hesap kapatmalar, ... yapabilme Cin, cout, iptale gönderme, fatura kesme gibi ilemleri toplu bir ekilde yapabilme Reze...devam için tklaynz.
 

Müteri likileri

Her misafir için misafir kart açlabilmektedir. Misafir kartlarnda kimlik bilgileri, adres bilgileri, fatura bilgileri yannda evlilik tarihi, einin ad, meslei, eitim durumu, okuduu gazeteler, pazar ve kaynak bilgileri tanmlanabilmektedir. Kara liste takibi yaplabilmektedir. Polis XML raporu için bilgi...devam için tklaynz.
 

Kasa-Fatura lemleri

Snrsz sayda kasa kart açlabilir. (Resepsiyon kasa, market kasa, bar kasa, ...) Her kasa kart için özel yetkiler tanmlayarak kullancnn sadece yetkili olduu kasay görebilmesi ve ilem yapabilmesi salanr. Odadan tahsilat, odaya ödeme, kasa avans, kasa teslimi, kasadan pein sat ilemi yaplabilir. B...devam için tklaynz.
 

Acente - Kontrat Yönetimi

Acente, online acente, firma, grup, münferit türünde acente kartlar tanmlanr. Her acente için bir cari kart tanmlanarak ön muhasebe ile balants salanr. Acente ile çallan döviz türü, ilk çocuk ücretsiz/ücretli ya grubu, dier çocuklar ücretli/ücretsiz ya grubu karttan belirtilir. Acenteden gelen rez...devam için tklaynz.
 

Doluluk - Kontenjan - Sat Analizleri

Günlük, Haftalk, Aylk olarak tek ekrandan doluluk grafii alabilirsiniz. Grafii alrken tarih aral, oda tipi, pansiyon, uyruk, acente, pazar, kaynak, vip, grup, kontenjan, pax, rezervasyon tarihi gibi filtreler verebilirsiniz. Filtrelerde toplu seçim yaplabilmektedir. Oda tipine göre grafik al...devam için tklaynz.
 

Gelir Gider Analizleri

Snrsz sayda departman tanm yaplabilmektedir. Her departman için kdv oran, ekstra için kesilen faturalarda kullanlacak hizmet kodu seçilebilmektedir. Gün sonunda otomatik olarak oda, pansiyon ücretleri ve dier departman ilemleri folyolara ilenmektedir. Günlük gelir gider raporu alnabilmektedir. R...devam için tklaynz.
 

House Keeping - Oda Yönetimi

House Keeper Oda Yönetim panelinde her türlü hk ilemleri yaplmaktadr. Tüm odalar listelenir ve toplu seçim yaplarak oda durumlar temiz, kirli, kontrole hazr, arzal, kullanm d, kullanma açk yaplabilmektedir. HK listesinde konaklayan misafire ait bilgiler, geli, ayrl, geceleme, kii, çocuk, beb...devam için tklaynz.
 

Anket

stenilen sayda anket tanm yaplabilmektedir. Ankette istenilen sayda soru tanmlanabilmektedir. Gruplar ve cevaplara ait puanlama belirtilebilmektedir. Misafir bilgilerini girmeden de anket kaydedilebilmektedir. Ankete misafir notu eklenebilmektedir. Anket analizi ile yaplan anketlere ait detayl analiz deerlerine ulalabilmektedir.
 

Restoran Pos

Salon-Masa Yönetimi Snrsz sayda salon ve her salon için istenilen sayda masa açlabilmektedir. Salonlara ve masalara özel isimler verilebilir. Salonlara kullanc bazl yetkiler tanmlanarak kullanclarn yalnz yetkili olduklar salonlarda ilem yapabilmesi salanr. Salondan yaplan satlarn yiyecek, içecek ve m...devam için tklaynz.
 

Santral

Snrsz sayda içhat tanm yaplabilmektedir. Her santrale uyumludur. Seri port ile santralden okunan deerler sunucuya kaydedilmektedir. nternet balantsnda problem olmas durumunda santralden gelen verilerek biriktirilerek ilk balantda sunucuya ulatrlmaktadr. Aranan numaralar rehberde kaytl ise aranan bilgis...devam için tklaynz.
 

Stok Depo Yönetimi

Snrsz sayda ube ve depolar açabilme. Gelimi yetkilendirme ile yalnz yetkili depolara ilem girme ve görebilme . Stok listesini depo baznda veya depolar gruplandrarak görebilme. Anlk olarak mevcut stok miktarlarn görebilme. Stok kartnda gruplar tanmlayabilme. stenirse 10 tane özel kod (isimlerini siz ...devam için tklaynz.
 

Finans Yönetimi

Cari kart tanmlar Acente cari balants tanmlanr. Cari filerden : Nakit tahsilat, nakit ödeme, borç dekontu, alacak dekontu, virman fii, özel fi, açl fii, kredi kart fii, irket kredi kart fii, kur fark fii girilebilir. Kasadan : Alm/sat faturalar kesilebilir. Cari tahsilat ve ödemeler alnabilir. ...devam için tklaynz.
 

Muhasebe-Entegrasyon

Muhasebe Hesap Plan Masraf Merkezleri: Hesap Plann Masraf Merkezlerine göre alabilme Hesaplar aras hareket aktarm Mali Tablolar: Mizan deerlerinin çeitli formüllerden geçirilerek yanstlmas (Mart Ay Bilançosu, Ayrntl Bilanço, Özet Bilanço gibi) Bilanço, Gelir Tablosu, Kar-Zarar Tablosu, Satlarn...devam için tklaynz.
 

nsan Kaynaklar

Personel Kartlar Personel Giri - Çk Takibi Toplu çi Çkarma, Maa Deitirme Toplu Puantaj Hazrlama, Ay Ay Puantaj Hazrlama Mesai, Ek Kazanç, Kesinti ve Eksik Gün Takibi Asgari Geçim ndirimi Sigortal e Giri Bildirgesi, Vizite Kad, Eksik Gün Bildirimi, SSK yeri Bildirgesi, Sigorta Kolu Terci...devam için tklaynz.
24/04/2018 Gn Ortalama:111  Bugn 42 Ziyaret var  Sitede 1 kii var  IP:54.80.185.137