Türkçe

Tüm Otel ve Restoran İşletmeleri için gerçek çözüm:

DİA HoReCa

 

48761940

48761940

Tüm Otel ve Restoran İşletmeleri için gerçek çözüm:DİA HoReCa (Hotel & Restaurant & Catering)

 

DİA HoReCa, Otel Yönetimi ve Restoran Yönetimi alanında işletme ihtiyaçlarını girmeği amaçlayan online DİA ÇÖZÜM'üdür.

 

DİA HoReCa-Otel Yönetimi, ister bir otel ister on otellik otel gruplarının ihtiyaçlarını Ön Büro Yönetimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Acenta ve Kontrat Yönetimi, Doluluk-Kontenjan-Satış Analizleri, Gelir-Gider Analizleri, HouseKeping-Oda Yönetimi, Anket, Restoran POS, Santral, Stok-Depo Yönetimi, Finans Yönetimi, Muhasebe Entegrasyon, İnsan Kaynakları modülleri ile karşılamayı amaçlamaktadır.
Otel Yönetim Sistemi ayrıntıları için aşağıda yer alan modül ayrıntılarını inceleyebilirsiniz!

 

DİA HoReCa-Restoran Yönetimi, ister bir restoran-cafe ister on restoran-cafe grubunun ihtiyaçlarını Salon-Masa Yönetimi, Self Servis, Paket Servis, Garson Takibi, Tahsilat Sistemi, Ödenmezler, İkram ve İndirimler, Adisyon, Barkodlu Satış gibi modülleri ile karşılamayı amaçlamaktadır.
Restoran Yönetim Sistemi ayrıntıları için tıklayınız!

 

Demo talep formu için tıklayınız!

 

Ön Büro Yönetimi

Rezervasyon, Bekleme, Grup Rezervasyon, İptal Listeleri Konaklayan, Ayrılan, No Show Listeleri Gelişmiş Önbüro Yönetim Paneliyle tek ekrandan cin, cout, fatura kesme, tahsilatlar, ödemeler, hesap kapatmalar, ... yapabilme Cin, cout, iptale gönderme, fatura kesme gibi işlemleri toplu bir şekilde yapabilme Reze...devamı için tıklayınız.
 

Müşteri İlişkileri

Her misafir için misafir kartı açılabilmektedir. Misafir kartlarında kimlik bilgileri, adres bilgileri, fatura bilgileri yanında evlilik tarihi, eşinin adı, mesleği, eğitim durumu, okuduğu gazeteler, pazar ve kaynak bilgileri tanımlanabilmektedir. Kara liste takibi yapılabilmektedir. Polis XML raporu için bilgi...devamı için tıklayınız.
 

Kasa-Fatura İşlemleri

Sınırsız sayıda kasa kartı açılabilir. (Resepsiyon kasa, market kasa, bar kasa, ...) Her kasa kartı için özel yetkiler tanımlayarak kullanıcının sadece yetkili olduğu kasayı görebilmesi ve işlem yapabilmesi sağlanır. Odadan tahsilat, odaya ödeme, kasa avansı, kasa teslimi, kasadan peşin satış işlemi yapılabilir. B...devamı için tıklayınız.
 

Acente - Kontrat Yönetimi

Acente, online acente, firma, grup, münferit türünde acente kartları tanımlanır. Her acente için bir cari kart tanımlanarak ön muhasebe ile bağlantısı sağlanır. Acente ile çalışılan döviz türü, ilk çocuk ücretsiz/ücretli yaş grubu, diğer çocuklar ücretli/ücretsiz yaş grubu karttan belirtilir. Acenteden gelen rez...devamı için tıklayınız.
 

Doluluk - Kontenjan - Satış Analizleri

Günlük, Haftalık, Aylık olarak tek ekrandan doluluk grafiği alabilirsiniz. Grafiği alırken tarih aralığı, oda tipi, pansiyon, uyruk, acente, pazar, kaynak, vip, grup, kontenjan, pax, rezervasyon tarihi gibi filtreler verebilirsiniz. Filtrelerde toplu seçim yapılabilmektedir. Oda tipine göre grafik alı...devamı için tıklayınız.
 

Gelir Gider Analizleri

Sınırsız sayıda departman tanımı yapılabilmektedir. Her departman için kdv oranı, ekstra için kesilen faturalarda kullanılacak hizmet kodu seçilebilmektedir. Gün sonunda otomatik olarak oda, pansiyon ücretleri ve diğer departman işlemleri folyolara işlenmektedir. Günlük gelir gider raporu alınabilmektedir. R...devamı için tıklayınız.
 

House Keeping - Oda Yönetimi

House Keeper Oda Yönetim panelinde her türlü hk işlemleri yapılmaktadır. Tüm odalar listelenir ve toplu seçim yapılarak oda durumları temiz, kirli, kontrole hazır, arızalı, kullanım dışı, kullanıma açık yapılabilmektedir. HK listesinde konaklayan misafire ait bilgiler, geliş, ayrılış, geceleme, kişi, çocuk, beb...devamı için tıklayınız.
 

Anket

İstenilen sayıda anket tanımı yapılabilmektedir. Ankette istenilen sayıda soru tanımlanabilmektedir. Gruplar ve cevaplara ait puanlama belirtilebilmektedir. Misafir bilgilerini girmeden de anket kaydedilebilmektedir. Ankete misafir notu eklenebilmektedir. Anket analizi ile yapılan anketlere ait detaylı analiz değerlerine ulaşılabilmektedir.
 

Restoran Pos

Salon-Masa Yönetimi Sınırsız sayıda salon ve her salon için istenilen sayıda masa açılabilmektedir. Salonlara ve masalara özel isimler verilebilir. Salonlara kullanıcı bazlı yetkiler tanımlanarak kullanıcıların yalnız yetkili oldukları salonlarda işlem yapabilmesi sağlanır. Salondan yapılan satışların yiyecek, içecek ve m...devamı için tıklayınız.
 

Santral

Sınırsız sayıda içhat tanımı yapılabilmektedir. Her santrale uyumludur. Seri port ile santralden okunan değerler sunucuya kaydedilmektedir. İnternet bağlantısında problem olması durumunda santralden gelen verilerek biriktirilerek ilk bağlantıda sunucuya ulaştırılmaktadır. Aranan numaralar rehberde kayıtlı ise aranan bilgis...devamı için tıklayınız.
 

Stok Depo Yönetimi

Sınırsız sayıda şube ve depolar açabilme. Gelişmiş yetkilendirme ile yalnız yetkili depolara işlem girme ve görebilme . Stok listesini depo bazında veya depoları gruplandırarak görebilme. Anlık olarak mevcut stok miktarlarını görebilme. Stok kartında gruplar tanımlayabilme. İstenirse 10 tane özel kod (isimlerini siz ...devamı için tıklayınız.
 

Finans Yönetimi

Cari kart tanımları Acente cari bağlantısı tanımlanır. Cari fişlerden : Nakit tahsilat, nakit ödeme, borç dekontu, alacak dekontu, virman fişi, özel fiş, açılış fişi, kredi kartı fişi, şirket kredi kartı fişi, kur farkı fişi girilebilir. Kasadan : Alım/satış faturaları kesilebilir. Cari tahsilat ve ödemeler alınabilir. ...devamı için tıklayınız.
 

Muhasebe-Entegrasyon

Muhasebe Hesap Planı Masraf Merkezleri: Hesap Planını Masraf Merkezlerine göre alabilme Hesaplar arası hareket aktarımı Mali Tablolar: Mizan değerlerinin çeşitli formüllerden geçirilerek yansıtılması (Mart Ayı Bilançosu, Ayrıntılı Bilanço, Özet Bilanço gibi) Bilanço, Gelir Tablosu, Kar-Zarar Tablosu, Satışların...devamı için tıklayınız.
 

İnsan Kaynakları

Personel Kartları Personel Giriş - Çıkış Takibi Toplu İşçi Çıkarma, Maaş Değiştirme Toplu Puantaj Hazırlama, Ay Ay Puantaj Hazırlama Mesai, Ek Kazanç, Kesinti ve Eksik Gün Takibi Asgari Geçim İndirimi Sigortalı İşe Giriş Bildirgesi, Vizite Kağıdı, Eksik Gün Bildirimi, SSK İşyeri Bildirgesi, Sigorta Kolu Terci...devamı için tıklayınız.
25/02/2018 Gün Ortalama:98  Bugün 34 Ziyaret var  Sitede 1 kişi var  IP:54.144.73.205